Mezzosopraan Olivia Vermeulen en pianist Jan Philip Schulze staan bekend om hun verrassende en grensverleggende recitals. In IN HEAVEN nemen ze je mee op een muzikale reis langs dromen, sterren en het hiernamaals. Klassieke meesterwerken van Schubert en Brahms worden moeiteloos gecombineerd met muziek van Bowie en Sinatra. Het resultaat? Een concert vol contrasten, van diep ontroerend tot speels en onverwacht.  

Voorafgaand aan dit concert speelt één van de winnaars van het Prinses Christina Concours, het liedduo Elewout & Marjolein Acke.

Over de musici 
Olivia Vermeulen is een veelgeprezen mezzosopraan met een indrukwekkende internationale carrière. Ze zong bij operahuizen als de Staatsoper Berlin en het Concertgebouw Amsterdam en staat bekend om haar sterke interpretaties en verrassende repertoirekeuzes.  
Jan Philip Schulze is een gerenommeerde pianist die speelde in grote zalen zoals de Berliner Philharmonie en de Wigmore Hall in Londen. Hij werkte samen met topzangers als Jonas Kaufmann en is geroemd om zijn subtiele en expressieve spel.  

Waarom je erbij moet zijn  
Vermeulen en Schulze combineren klassieke en moderne muziek op een manier die liedkunst vernieuwt en toegankelijk maakt. Dit is geen standaard recital, maar een meeslepende ervaring waarbij je als luisteraar écht dichtbij de muziek komt. De intieme setting van het Leading Lied Festival maakt deze avond extra bijzonder.  

Op dit liedfestival klinken werken van:

  • Schubert: Nacht und Träume - Nachthymne en Der Wanderer an den Mond
  • Brahms: Feldeinsamkeit
  • Debussy: Nuit d'étoiles
  • Crumb: Apparition - "The Night in Silence Under Many a Star"
  • Saint-Saëns: Turnoiement - Songe d’opium
  • Stockhausen: Tierkreis
  • David Bowie: Life on Mars
  • Frank Sinatra: Fly Me to the Moon
  • ...en vele anderen.

Bereid je voor op een kosmische verkenning waar de hemel niet slechts een idee is, maar een geleefde ervaring – waar muziek je door de oneindige mogelijkheden van het universum leidt.

Zie de festival pagina voor het hele Leading Lied programma in Musis.


Het Leading Lied Festival wordt georganiseerd door Stichting Leading Lied i.s.m. Musis

MUSICI
Olivia Vermeulen – mezzosopraan
Jan Philip Schulze – piano

Liedduo Elewout & Marjolein Acke

za 3 mei 2025 - 20:00

IN HEAVEN - liedduo

Olivia Vermeulen & Jan-Philip Schulze

Klassiek
Musis, Muzenzaal
Zitplaats
€ 29,50
Jongeren t/m 30 jaar
€ 12,50
Student Last Minute
€ 10,00
Programma
Deuren open
Aanvang
19:00
20:00
Zonder pauze (exclusief drankje)